SOSYAL MEDYA'DA TRAHED
SİTE İÇİ ARAMA
Beni Türk Hekimlerine Emanet Ediniz!
MANŞET
FONKSİYONEL TIP ZİRVESİ

  Değerli meslektaşlarımız ve bütün sağlık paydaşlarımız,

 Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu (AHEF) üyesi, Trabzon Aile Hekimleri Derneği (TRAHED) tarafından düzenlenen, Aydın    Aile Hekimleri Derneği, Konya Aile Hekimliği Etkinlik Derneği, Kayseri Aile Hekimleri Derneği, Van Aile Hekimleri Derneği, Diyarbakır Aile Hekimleri Derneği, Temel Tamamlayıcı ve Destekleyici Tıp Derneği, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uzmanı Hekimler Derneği tarafından desteklenen, " Fonksiyonel Tıp Zirvesi" kongremiz 19-22 Mayıs 2022 tarihleri arasında Pine Beach  Resort& Clup Belek Antalya Otelde düzenlenecektir. 

Hayatı Düzenleme – Sağlık Nizamı Öğrenme” sloganıyla yola çıkarak değerli hekimlerimiz ve paydaşlarımızla bilgi paylaşımları için yola koyulduk. Fonksiyonel tıp bakışımızı geliştirmek, bedensel, zihinsel ve ruhsal sağlıkta iyileşme, sağlıkta nizamı sürdürme hedeflerimize ulaşabilmek için “Fonksiyonel Tıp Zirvesini” düzenlemeyi planladık. Bu amaçla, Antalya’ da 19 – 22 Mayıs 2022 tarihleri arasında, Pine Beach Resort&Club Belek Otelde düzenleyeceğimiz “Fonksiyonel Tıp Zirvesi” ile sizlerle buluşuyoruz.

Fonksiyonel Tıp, kronik hastalıkların temel hücresel nedenlerini saptayıp bu sorunların düzeltilmesine odaklanan bakış açısıdır. Sistem odaklı olarak yaklaşır. Hastalıkların tanı ve tedavilerinde, biyokimyasal ve fizyolojik değerlendirme temelinde sorunun çözümünü amaçlamaktadır. Temel sebeplere, odaklanarak vücudun normal işleyişine kavuşturulmasiyla hastalığın tedavisini hedefler.

Zirvede; fonksiyonel tıp yaklaşımı ile kök nedenlerin çözümlenmesi için gıda takviyeleri, fitoterapi ve girişimsel (akupunktur, ozon terapi, nöralterapi ve mezoterapi gibi getat yaklaşımlarını) yöntemleri nasıl kullanabileceğimizi, reçeteleri oluştururken laboratuvar verilerini nasıl değerlendireceğimizi ve yaşam biçimi değişikliklerini düzenlemeleri detaylandıracağız. Böylece bütünsel (holistik) bir tedavi yaklaşımı oluşturma çerçevesini aktarmayı hedefliyoruz.

Fonksiyonel tıp ile ilgilenen tüm hekimleri, birinci basamak aile hekimlerimizi, sağlık çalışanı ve destekçilerini 19-22 Mayıs 2022 tarihleri arasında Antalya Pine Beach Resort&Club Belek Otelde düzenlenecek olan “Fonksiyonel Tıp Zirvesine” davet ediyoruz.

Onursal Başkan
Prof. Dr. Cihan AKSOY

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Nezih HEKİM

Bilimsel Kurul Başkanı
Uzm. Dr. Mustafa KARAKAN

Kongre Genel Sekreterleri
Dr. Almıla Suna NİZAMOĞLU
Dr. Hakan UZUN

Kongre linki.https://www.fonksiyoneltipzirvesi.org/

DERNEĞİMİZ
MEVZUAT
İTİRAZ
DİLEKÇELERİ
HUKUKSAL DÖKÜMANLAR
ETKİNLİKLERİMİZ
AVANTAJLAR
DUYURULAR
HABERLER
GALERİ
SOSYAL MEDYA'DA TRAHED
© Copyright 2017 All Rights Reserved Trabzon AileHekimleri Dernegi Web Design and Programming Trabzon Web Yazılım